Nail Art

Tırnaklarda Canlı Renkler

10/02/2015

 

 

     

Bu soğuk günlerde renklenme fikri şimdiden içimizi ısıtmaya yetti bile. Florasan renklerin göz kamaştıran etkisi  içimizi ısıtıyor. Çoğu kişi neon ve parlak renkleri fazla abartı bulsa da, çekinmeden kıyafetinizi ve ruhunuzu renklendirebilir tahmininizden daha iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Son birkaç sezondur hit olan neon söz konusu tırnaklar olunca en cesur tonlarıyla karşımızdalar.  Neon renkleri hem kıyafetinizde hem aksesuarlarınızda bir arada kullanabilirsiniz fakat renk uyumuna ve fazla karıştırmamaya özen gösterin. Kıyafetinizi olabildiğince sade tutup her bir tırnağınıza farklı renkler de uygulayabilirsiniz. 

 

 

Pembe tonlarını çoğumuz seviyoruz ve  tasarımcıların renk paletleri o kadar güzel ki bizi yansıtan pembeyi bulmak hiç de zor değil. Gri parçalarınızla mutlaka denemenizi öneririz. İsterseniz tek bir rengin tonlarını, her tırnağınız için ayrı ayrı uygulayarak farklılığınızı da ortaya koyabilirsiniz.

 

Boyner Nyx Mor Oje
7.96 TL
Favorilerime Ekle

 

Simli ojeler ise olmazsa olmazlardan. Işıltısıyla disko topunu andıran bu ojeler kesinlikle partinin yıldızları ama gün içinde sneakerlarınızla koştururken de size mükemmel uyum sağlarlar. Olmaz demeyin, mutlaka deneyin. 

 

 

Sevgilliler Günü  Özel

 

 

 

Diğer Lookbook konularımıza göz atın
  • Geometrik Desenler
  • Tırnaklarda 2015 Trendlerine Bakış
  • Ice Cream Effect
  • Karnaval Havası