Aksesuar

Bana Saatini Söyle

06/02/2015

 

Zaman herkes için önemli bir kavram. Ama asıl önemli olan zamanımızı ne şekilde geçirdiğimiz. Hayatın her alanında zamanla yarışıyoruz. Bunun için günlük hayatımızda en çok tercih ettiğimiz aksesuarların başında saat geliyor. Saat seçimimizi genellikle tarzımıza uygun şekilde yaparız. Gelin renk ve kullanış biçimlerine göre saatlere bir göz atalım. Bakalım size uygun olan hangisi? 

 

Klasiklerden vazgeçemem diyorsanız altın ve gümüş saatleri tercih etmelisiniz. Her zaman şık görünen altın ve gümüş aksesuarlar, hemen hemen her türlü kombine ayak uydurabiliyor. Lüksü de çağrıştıran bu saatler ile spor bir kombini bile anında şık bir havaya sokabilirsiniz.

 

“Ben belirli sınırlar içine sıkışamam, saatim de benim gibi renkli olsun diyenler,” bu saatler tam size göre. Farklı renk ve desenlere sahip saatleri günlük hayata adapte etmek de çok daha rahat. Tarzınız ister klasik, ister spor olsun desenli saatlerle farkınızı ortaya koyun.

  

 

Beyaz saflık, temizlik ve istikrarı temsil eden bir renk. Beyazla sofistike ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah ağır bir renk olmakla beraber gücü ve tutkuyu da temsil ediyor. Çabasız şıklık için siyah bir saat hedefi 12’den vurur. Abartıdan hoşlanmıyorsanız siyah ve beyazın netliği sizi tatmin edecektir.

 
Lacoste Siyah Saat
502.00 TL
Favorilerime Ekle
      

 

İnsanın içine huzur veren renklerin başında gelen pembe adeta mutlu olmamız için bir sebep. Neşe, güven ve rahatlığı temsil eden pembe ve tonları, yumuşak renklerden vazgeçemeyenler ile ruhunda romantizmi taşıyanlara çok yakışacak.

   

 

Sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyenlerdesiniz eminiz ki bu saatlere bayılacaksınız. Sportif ve aynı zamanda enerjik renklerle gününüz daha iyi geçecek. Enerjiniz düşük olsa bile seçeceğiniz rengârenk ve canlı renklere sahip bir saat ile modunuzu birden yükseltebilirsiniz.

   

Teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği akıllı saatler hem birçok ihtiyaca cevap veriyor hem de fazlasıyla havalı görünüyorlar. Teknolojiden vazgeçemeyenler kendinizi zamanın ötesinde hissedeceğiniz saatler ile teknoloji tutkunuzu stilinize yansıtabilirsiniz.

   

 

Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne alsam diye kara kara düşünmeye başladıysanız, sevgilinizin tarzına en uygun saati seçerek onu hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Şimdi Moda konularımıza göz atın
  • 2015-2016 Sonbahar / Kış Aksesuar Trendleri
  • Şapka Zamanı
  • Kafaya Taktıklarımız
  • Yaz Takıları
  • Güneşi Gördük
  • Takanka- Guardians of Peace
  • Miss Melikkk markasıyla Melike Güven