Dekorasyon

Evinizin Havasını Değiştirecek Dekorasyon Önerileri

01/09/2015

 

Yazın bitmesine az bir süre kala yavaş yavaş balkonlarımızdan içeri girmeye hazırlanıyoruz.Hal böyle olunca da yaşam alanımızda yapacağımız küçük değişiklikler ile evimizin havasını kolayca değiştirebilir, sonbaharın hüznüne kapılmaktan kurtulabiliriz..Masraf yapmadan sadece küçük değişiklikler yaparak evinizde bambaşka bir dünya yaratabileceğiniz dekorasyon ipuçlarımıza göz atın.

 

Eşyaların yer veya yönünü değiştirin

Eşyaların yerini değiştirmek, odanızı bir anda değiştirebilir. Oturma grubunuzu farklı bir duvara yaslamak yada yatağınızın yönünü değiştirmek odanızda hem fark yaratır hem de eskisinden daha geniş bir alan yaratabilir.

 

 

 

Tek bir duvarınızı renklendirin

Sevdiğiniz bir rengi salonunuzun tek bir duvarında görmek sizi mutlu etmez miydi ? İster tek renk isterseniz desenli olarak boyayacağınız duvar, küçük bir renklendirme işlemi ile ortamı daha sıcak bir havaya sokacaktır. Deneyin!

 

 

 

 

Duvarlarınızı doldurun

Boş olan duvarlarınızı küçük-büyük,çeşitli boylarda ki çerçevelerle süsleyin.Hem fotoğraf albümünüz gözünüzün önünde olacak hemde dolan duvarlar ortama neşe katacaktır.

 

 

 

 

Aydınlatma için sıra dışı alternatifler düşünün

Zevkinize göre alacağınız yeni avize ve ona yardımcı olacak mumlar ile ortama romantik bir hava getirebilirsiniz.Tavan lambasından sıkılanlar sadece yer aydınlatmalarından yararlanarak daha loş bir ortam yaratabilirler.

 

 

 

 

Doğal yaşam ortamı yaratın

Balkon veya pencere kenarlarında gizlenen bitkilerinizi salonunuzda boş olan köşe veya sehpaların üzerine taşıyın. Doğal bir ortam yaratan yeşilin verdiği huzur odaya dolacaktır.

 

 

 

 

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Meyve Kasalarıyla Evinizde Fark Yaratın
  • Mavi Beyaz Mykonos
  • 2015 Dekorasyon Trendleri
  • Evinizden Yükselen Nağmeler
  • Evimiz Tatlı Evimiz
  • Evinizde Pastel Tonlarla Yenilenin