Koku

En Ünlü Kokular

24/06/2015

Starların parfümleri ile kendinizi her an özel hissedecek, lüksün teninizdeki ışıltısıyla herkesin gözünde bir yıldıza dönüşeceksiniz.Beyonce,Madonna, Lady Gaga…Siz hangi ünlü isim gibi kokmak istersiniz?

 

BEYONCE / Wild Orchid

Zarif ve kadınsı bir o kadar da  vahşi…Sizce de Beyonce‘u da anlatan bir tanımlama değil mi ? Üst notalarında nar, hindistan cevizi ile orta notalarında ki hanımeli ve orkidenin buluşmasıyla  oluşan vazgeçilmez bir koku.

 

 

RIHANNA / Reb’l Fleur 

Tutkulu ve çok özel bir parfüm olan Reb’l Fleur by Rihanna’nın üst noktalarındaki şeftali, kırmızı meyveler ve hindistancevizi suyu Rihanna’nın vatanı Barbados’u çağrıştırıyor.

 

 

CHRISTINA AGUILERA / Signature

Christina Aguilera Signature vanilyanın ve tatlı meyvelerin buluştuğu, seksi ve kendine güvenen kadının kokusu. Oryantal esintilerle teninize dokunduğu an sizi şımartacak ve bulunduğunuz ortama imzanızı atacaksınız. Christina Aguilera’nın tasarımı olan bu koku, size aşkın tanımını yeniden yaptıracak ve aşkı keşfettirecek.

 

 

JENNIFER LOPEZ / Love And Light

J.Lopez Love & Light, odunsu ve çiçeksi bir karışım olan parfüm,büyüleyici ve romantizm dolu bir koku.Kadın vücudunun kıvrımları seklinde tasarlanan, kristalimsi şişesi Jlo’nun kıvrımlarına da gönderme yapıyor.

 

 

LADY GAGA / Fame Black

Karanlık ruhtan esinlenerek oluşturulan Lady Gaga Fame Black Fluid, birbiriyle zıt kokuların itici ve çekici gücünün dinamik yapısını gözler önüne sererek, geleneksel parfüm algınızı alt üst edeceğe benziyor.

 

 

MADONNA / Truth Or Dare

Truth or Dare, bağımlılık yapan odunsular ve vanilya ile orantılı baştan çıkarıcı florallerin eşsiz karışımı. Zamansız, modern, aynı zamanda güçlü ve ışıltılı bir koku yaratıyor.Vanilya ve karamelize amber gibi gourmand notalar, onu klasik floral kokulardan farklı kılıyor ve ona modern bir hava kazandırıyor.

 

 

KATY PERRY / Purr

Katy Perry, kadınlara kendilerini daha kadınsı, eşsiz ve kendine güvenli hissetmelerini sağlayan bir koku sunuyor. Parfümün şişesi sevdiği kedisini sembolize ederken, şişedeki taşlı gözler değerlere olan tutkusunu temsil ediyor. Katy Perry’nin parfümü kullananları hayal dünyasına götürüyor.

 

 

BRITNEY SPEARS / Fantasy

Britney Spears Fantasy, üst notalarda bol kırmızı liçi, altın ayva ve egzotik kivi, orta notalarda cupcake akoru, yasemin taç yaprakları, seksi beyaz çikolata, orkide; alt notalarda ise kremsi misk, büyülü süsen kökü ve ağaçlar bulunduruyor. Açılışından itibaren sizi renkli bir fantezi dünyasına sürükleyen bu parfümle aşk hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

 

 

En Ünlü Kokular

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Parfümler Hakkında Bilmedikleriniz
  • Havada Aşk Kokusu Var