#ayakkabıaşkı

Mevsimin Kare Ası

17/06/2015

Yaz mevsimi ayaklara şenlik de bir mevsim aslında. Rengarenk ojelerle arzı endam edeceğimiz sıcak havalarda ayaklarımız ferahlıyor ve hafifliyor. Botlarımız ve çizmelerimizin kalbimizdeki yer ayrı tabii ama şimdi mevsimin tadını çıkarma zamanı. Peki ayakkabı dolabınızın anahtar parçaları neler? Mevsimin  kare asını belirledik. 

 

 

Mini etek ve şortlarınızın seksapalitesini dengeleyen dolgu topuk sandaletler görünüme tatlılık ve şirinlik katıyorlar. Topukları hasır olanların kullanımı daha kolay ve pratik. Renkli olanlar ise kombinlerinize hareket katmak için var. Dolgu topuk sandaletler skinnylerle de iyi anlaşıyor. Üzerine de bir crop top giydiniz mi tatil kombininizden biri hazır bile. 

 

 

 

Yaz stilinin en rahat ve keyifli parçalarından biri flip floplar. Renkli ve enerjik tasarımlarıyla yaz eğlencesini ayaklara getiriyorlar. Şortlar ve mini elbiselerin yanısıra uzun, yırtmaçlı eteklerle de deneyin deriz. 

 

 

 

Yaz demek hareket, sıcak ve bol gezili tatiller demek. Bu dinamizme ve maratona uyum sağlayacak bir sandaletin dolabımızın baş tacı olması kuvvetle muhtemel. Sandaletlerin en sevdiğimiz yanı hem geceye hem de gündüze uyum sağlamaları. Gündüz şehri turlarken de, gece dans ederken de size eşlik edecekler ve şıklığınızı tamamlayacaklardır.

 

 

 

Espadril deyince bizde akan sular durur. Her stilin altına mutlaka bir şekilde uydurur giyeriz. Spor kesim takımlarla, gömek elbiselerle ve bol paça pantolonlarla mutlaka denemelisiniz. 

 

 

 

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Vücut Ölçünüze Göre Doğru Ayakkabı Seçme Rehberi
  • Rahatlığın diğer adı: Terlikler
  • Sandaletler Mercek Altında
  • Her yer Dümdüz
  • Spor Ayakkabılar Zirveye Oynuyor