Aksesuar

Yaz Takıları

14/05/2015

Son dokunuşu kesinlikle onlarla yapıyoruz ve onlarsız kendimizi çıplak hissediyoruz. Takı kutumuzu açtığımızda bizi büyülü bir dünya bekliyor ve biz onların arasında kaybolmaktan çok mutlu oluyoruz. Belki de kadın olmanın en güzel yanlarından biri bu. Aksesuarlarımızla özgürce takılmak ve onlarla kendi hikayemizi yazmak. 

Şimdi mevsim yaz- kıyafetler inceliyor ve aksesuarlar daha bir coşuyor. Yaz sezonunun neşeli renkleri ve modelleri tatil hayallerimize eşlik ediyor ve bakalım bizi neler bekliyor.

 

 

Ahşap takılar tasarımcıların elinde inanılmaz formlara bürünüyorlar. Bohem stilin temsilcileri artık her stile göz kırpıyor. Modern dokunuşlardan sade modellere kadar her türlüsünü bulmak mümkün. Üstelik ahşabın muhteşem dokusuyla kendinizi doğanın tam içinde hissedeceksiniz.

 

 

 

Büyük takılar sezonun olmazsa olmazı. Stilizin dikkat çekici öğesinin takılar olmasını istiyorsanız boyutlardan korkmayın. 

 

 

 

Deri takılar yaz ruhunu çok güzel yansıtıyorlar. Beyaz elbiselerle deneyin. Taşlı modeller ise gündüzden geceye geçişte kurtarıcınız olabilirler.

 

 

 

Şık bir görünüm için doğa bize ilham veriyor. Naif bir görünüm için boyutu küçük tutun. Straplez bluz ve elbiseleriniz için ise büyük modeller tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Neşeli ve muzip bir görünüm için içinizdeki çocuğu dinleyin. Blazerınızın üstüne takacağınız bir broşla gününüz çok eğlenceli geçebilir. Ofisten partiye geçmek için ise beyaz gömleğinizi çıkarmanıza hiç gerek yok. Esprili bir kolyeyle partiye hazırsınız. 

 

 

 

Takılarda püsküller sezonun öne çıkan trendlerinden. O yüzden de seçeneğimiz çok fazla. Renki taşlarla birlikte kullanılan püsküller hareketli bir görünüm için ideal seçim. Sade parçaları ofiste bile tercih edebilirsiniz. Özellikle bileklikler ofis görünümünüze farklılık katacaktır.

 

 

 

Zincir takılar her türlü stile kolayca adabte oluyorlar. İnce olanları günlük kullanım için daha pratik ve uygun. Kalın modelleri tercih edecekseniz de hafif olmasına dikkat edin. Cesur ve idddalı olmak için ise farklı renkte zincirleri birlikte takın. 

 

 

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • 2015-2016 Sonbahar / Kış Aksesuar Trendleri
  • Şapka Zamanı
  • Kafaya Taktıklarımız
  • Güneşi Gördük
  • Takanka- Guardians of Peace
  • Miss Melikkk markasıyla Melike Güven
  • Bana Saatini Söyle