Playlist

Bahar Melodileri

01/05/2015

Bu ara bizim Playlist'imizde keyifle dinlediğimiz bahar şarkılarımız var. Havaların bir sıcak, bir soğuk devam etmesi ruhumuzun gelgitlerini de belirliyor. Bazı zaman içimizdeki enerjiyi tutamayıp coşmak isterken bazı günler Fools Garden gibi boş boş takılıyoruz. Ruh hali görünümüzü de etkiliyor tabi- bakalım şarkılar bize neler giymemizi söylüyor?

 

 

Güneşin Rengi

İşte Candan Erçetin'in nefis yorumuyla pır pır eden kalplerin şarkısı. Sevdiğiniz kim varsa- sevgiliniz, anneniz, çocuğunuz, arkadaşınız- alın kollarınıza, keyifle dans edin. Bu şarkıya eşlik edecek sarı bir elbiseyi de unutmayın. 

Bu şarkı açık havada bir pazar kahvaltısı için de harika bir arka fon. Rahatlığımız içinse beyaz bir tişört ve rengiyle bizi bizden alan sırt çantamız var. 

Şapka mı? O işin biraz flörtöz tarafı. Güneş bizi yaktığında kaçmak, arada ona başımızı kaldırıp gülümsemek için. 

 

Gap Sarı Elbise
199.95 TL
Favorilerime Ekle

 

 

Güzel Bir Gün

Güzel bir gün, geçip gitmesine izin verme aksilikler olsa da... Bu şarkıda bize eşlik edecek olan renk cool ve isyankar siyah ama biz içine bir doz umut ve biz doz neşe de kattık aynı U2'nun şarkısında olduğu gibi. Bu şarkıdaki ahengi ise geometrik desenlerde bulduk. Havanın serin olduğu bir günde siyah jean, desenli gömlek ve biker bot, ılık olduğu bir günde ise tulum ve espadril giyeriz dedik. 

 

 

Limon Ağaçları

Beklenen telefonun bir türlü gelmemesi mi? Evdek hesabın çarşıya uyamaması da olabilir veya tam da bahar zamanı gelen bir ayrılık. Tüm bunlar canımızın sıkılması için geçerli nedenler ama bazen elle tutulur birşey olması da gerekmiyor. Sıkılmışızdır işte. Bu şarkı bu can sıkıntılarını pek bir güzel anlatır da içinde aynı zamanda garip bir canlılık da barındırır. Dinlediğinizde can sıkıntınızı alıp dans etmek istersiniz. Birden can sıkıntınızla eğlenir bulursunuz kendinizi. Sizi bilmeyiz ama bize böyle bir etkisi var. Anın anlamı ve önemi içinse düşüncelerimizi içine tıkıp bir soruya sığdıracağımız bir çantamız var. 

Yağmurlu bir gün mü? Bir trençkot, hemen giyip çıkmak için jean imdadımıza yetişir.

Güneşli bir gün mü? Etrafa sıkıntıyla bakmayın, takın hemen gözlüğünüzü.

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Yaz Zamanı