#renkpaleti

Meyve Sepeti

30/04/2015

 

Renk paleti bir meyve sepeti kadar canlı ve taze. Makyaj renklerini belirlerken doğanın eşsiz renklerine gönderme yapıyoruz. 

 

Bu güzel meyveyi gördük ve yaz özlemimiz daha da arttı, öyle değil mi? Cildi canlandıran ve nemlendiren şeftali sadece içerğiyle değil rengiyle de bizi güzelleştiriyor. Makyaj paletinizin vazgeçilmez renklerinden biri olduğunu tahmin ediyoruz. Dudaklarda ve yanaklarda şeftali tonlarını sık sık kullanıyoruz ama çıtayı biraz yükseltme vakti. Enerjik ve iddalı bir görünüm için  turunculara yönelin. Göz makyajı için ise sarı tonlarıyla deneyin.

 

 

 

Yaz sıcağından bunaldığımızda buz gibi bir dilim karpuz imdadımıza yetişiyor. Mis gibi kokusu ve lezzetiyle sağlığın ve mutluluğun temsilcisi gibi. Bu meyvenin rengi makyajda da sağlıklı bir görünümün anahtarı. Kırmızının seksapalitesi yerine  karpuz tonlarıyla eğlenmeyi tercih edebilirsiniz. Hatta güne yorgun ve uykusuz başladıysanız bu tonlarda bir allığı yanaklarınıza az miktada uygulayın. Görünümüzü canlandırmak için etkili ve hızlı bir çözüm. 

 

 

 

Kirazsız bir yaz, kırmızısız bir dudak düşünelemez. Katılmayan var mı? Sanıyoruz hepimiz hemfikiriz bu konuda. Kırmızının bu muhteşem tonu her stille dans edebilir. Onu bir yaz akşamı beyaz bir elbiseyle, bir kumsal partisinde gününü gün ederken görebiliriz. Tatil bittiğinde ise ofisteki lacivert blazerıyla tatil anılarını kritik edecektir ve yeni maceraların hayalini kuracaktır. Ağzımızın tadı, güzellik rutinimizin baştacı bu mevyeyle yaz mevsimi kesinlikle daha güzel. 

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Egzotik Renkler
  • Siyah Beyaz: İllüzyon
  • Zaman Tüneli:70s
  • Kırmızı