Alışveriş

Oleg Cassini ile Yeni Başlangıçlar

24/04/2015

 

Biri gelir sorarsa

Sana beni sorarsa

Gitti der misin?

Gittiğimi söyler misin?

Gidiyorum ben sana

Benimle gider misin?

 

Kalbimizi kelimeleriyle fetheden şair Özdemir Asaf’tan yola çıktık ve okumaya devam edin çünkü çok güzel bir yere, hayatınızın en anlamlı törenlerinden birine gideceğiz. Sevginizin, aşkınızın somutlaştığı, heyecanın doruk noktasına çıktığı ve hayallerinizin sonuna değil bilakis yeni başlangıçlarına doğru yelken açacağınız evlilik töreninize. Bize bu yolculukta bir uzman da eşlik ediyor- Oleg Cassini.

Bu eşsiz gün için  hazırlanmanın keyfi bambaşka değil mi? Ama aynı zamanda o günü sorunsuz tamamlamak için sabır, emek ve çabaya da ihtiyacınız var. Bu yüzden de iyi bir rehberin varlığı hem rahatlatıcı hem de motive edici. Oleg Cassini ile bu romantik gününüze rehber oluyoruz.

Aşkın zirve yaptığı evlilik törenlerin duygular bir çağlayan gibidir ve bu duygu yoğunluğunda insan kendini kaybetmekten büyük mutluluk duyar. İşte bunu düşününce aklımıza ilk dans geldi. İlk dans için üç şarkı seçtik ve o üç şarkının ruhuna uyan üç gelinlik. Haydi bırakın aklınızda da, elinizde de ne var ne yok. Müziği açın ve düğün gününüzü hayal etmeye başlayın.

 

 

To Love Somebody

 

Bu özgür ruhlu kadından ilham almamak mümkün mü? Sevgi insanı özgürleştiriyor ve bu esaslı kadın bunu çok iyi anlatıyor.  Biraz daha naïf ruhlara ithafen tınılar daha sakin ama kendine has bir neşeyle ruhumuzu ısıtıyor. Vintage esintili bir gelinlik tam da bu  duruma uygun. Uzun bir duvak değil de şık ve küçük bir şapka olabilir. Plak şeklinde davetiyeler ve kesinlikle burnu açık bir stiletto. Biraz da sıradışı bir seçimle elinizde mavi bir buketle evet deyin. 

 

 

 

Gönül Salıncağı

 

Bu şarkının bizdeki yeri ayrıdır. İçimizdeki çocuksu ruhu kaybetmeden yol alırız biz büyüklerin dünyasına, bu şarkıyla. Hayatın gerçeklerinin bilincinde ama kendimize ait kirletilmemiş hayaller ile ve o salıncaktan hiç inmemecesine. Bu yüzden de eteklerimiz kabarıktır, çiçeklerle dans ederiz. Heyecanla evet deriz. Siz de bize katılmaz mıydınız?

 

 

 

My First, My Last, My Everything

 

Enerjik, hayat ve mutluluk dolu!  Bu şarkı  ruhumuza ilmek ilmek işleniyor ve küllerimizden yeniden doğuyoruz tıpkı bir kumaşa işlenen motifler gibi. Ortaya çıkan desende gördüğümüz hayat gibi. Enerjinizin ifadesi ise kırmızı bir buket. İşlemelere eşlik edecek olan ise klasik tarz bir stiletto. Neden mi? Çoşkunuzdan ödün vermeyen bir feminenliği vurgulamak için. Ve evet! Evet demek için tamamen hazırsınız. 

 

 

 

Gidiyorum ben sana

Benimle gider misin?

 

Diğer -- konularımıza göz atın
 • Vücut Tipinize Göre Pantolon Seçin
 • 10 Adımda Akıllı Alışveriş Rehberi
 • XL Çantalar
 • Sezonun Eğlenceli Ürünleri
 • Babalar Günü’ne Özel Seçimler
 • Sezon Elbiselerine Bakış
 • Sezona Bakış
 • Modacruz
 • Bahar Alışverişi
 • Sweatshirt Dosyası
 • indirimli Fiyatlarla Sıcacık Parçalar