Aksesuar

Takanka- Guardians of Peace

13/03/2015

"Takmayacağımızı satmayız" felsefesiyle yola çıkan Takanyalı iki kanka- Takanka. 

 

Takanka’nın bütün ürünleri, özellikle kristalleri, bu dünyaya ait değiller. Evrendeki apayrı bir gezegenden, Takanya Cumhuriyeti’nden geliyor bu kristaller. Orada yaşayan minik  kristal melekleri Takankalılar tarafından. Peki neden?

Bu minik meleklerin yolu bir gün Dünya’ya düşüyor ve bakıyorlar ki insanların yüzü gülmüyor ve mutsuzlar. En önemlisi de ışıldamıyorlar. Takanya’da her yer kristal olduğundan ve bu kristaller tüm kötü enerjileri temizlediğinden kendi gezegenleri ışıl ışıl ve herkes ışıldıyor. Dünya’mızın bu haline çok üzülen Takankalı melekler Dünya’mızı ışıldatmaya karar veriyorlar ve Takanya’nın kristallerini  buraya getirmeye başlıyorlar. Bu kristalleri alıp takan herkesi Takankalıyorlar, onları ışıldadıp mutlu ediyorlar.

Ne güzel bir hikaye değil mi? Neşeli, pozitif, özellikle de takı tutkunu iki kankanın oluşturduğu Takanka, hikayesinin hakkını veren enerji dolu, yepyeni ve eğlenceli bir takı markası. Mottoları ise hayatınıza enerji katmak, sizi iyi hissettirmek.

Takanka’da takı ve aksesuar anlamında çok geniş çeşitlilikte ürün var ama biz en sevilen ürünlerinden olan wrap bilekliklerden bahsetmek istiyoruz.

 

Guardians of Peace markasıyla üretilen wrap bileklikler ince deri ip üzerine farklı bir çok malzeme kullanılarak yapılıyor.  Bu bileklikler tasarım sürecinden itibaren bir renk cümbüşü içinde şekillenerek kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanıyorlar.

Wrap bilekliklerde kullanılan renklerin ayrıca bir özelliği var. Bu renklerden bazıları bedenimiz üzerinde çakra olarak ifade edilen yedi enerji merkezinin renkleri. Çakralar yaşam gücünü, hayat enerjisini ifade ediyor. Bu çakralara karşılık gelen renkler ise o gücü ve enerjiyi dengede tutmaya yardımcı oluyor.

Stres, üzüntü veya hastalıklar vücudumuzun dengesini bozan etmenler. Hangi çakra bölgesinde denge bozulmuşsa bedenimiz o çakrayı ifade eden renge ihtiyaç duyabiliyor. Bazı zamanlar bir renge takılıp kaldığınız olur mu? Eliniz devamlı hep aynı tonlara uzanır mı? O zaman o renge karşılık gelen çakra bölgeniz hakkında bir durup düşünmenizi öneririz.

Guardians of Peace bileklikler işe bu hassas döngü düşünülerek üretiliyor. Renklerin anlamlarına özen gösteriliyor ve bileklikler kullanıcının seçeceği renklere göre kişiselleştiriliyor. Buradaki amaç bir aksesuar üretmenin ötesinde; ihtiyacınız olan renkler vasıtasıyla çakralarınızı beslemek, dolayısıyla daha sağlıklı ve  pozitif  bir yaşam yolunda sizlere destek vermek. 

 

 

Wrap bilekliklerde isminin de ifadesi olan barış ve melek sembolleri sık sık kullanılıyor.  Çevrenizle olan barışı ifade etmesinin yanı sıra içsel huzur ve barışı da temsil ediyor. Aynı zamanda sportif ve şıklar. 

 

 

Wrap bileklikleri burcunuza göre de tercih edebilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin özgün ve sembolik aynı zamanda zevkli bir yolu olabilir.

 

 

Ben aksesuarlarımı kişiselleştirmekten çok hoşlanıyorum diyorsanız Wrap bilekliklerden özel sipariş yaptırma imkanınız da var. İstediğiniz renk, model ve malzemeyi özgürce seçebilir, sadece size özel olacak bilekliğinizi keyifle takabilirsiniz.

 

 

Daha fazla bilgi için: www.takanka.com  

Diğer -- konularımıza göz atın
  • 2015-2016 Sonbahar / Kış Aksesuar Trendleri
  • Şapka Zamanı
  • Kafaya Taktıklarımız
  • Yaz Takıları
  • Güneşi Gördük
  • Miss Melikkk markasıyla Melike Güven
  • Bana Saatini Söyle