#ayakkabıaşkı

Her yer Dümdüz

12/03/2015

 

Bir kadının ayakkabı aşkı yüksek topuklu bir stilettoyla zirveyi görmüştür, kabul ama zirvede kalmak sabır ister, dayanıklılık ister, güç ister.  Bunlar için fazla kendimizi yormayalım, aşağı inelim, az biraz dinlenelim. Şimdi kulaklardaki melodi topuk sesleri değil, rahatlığın şen kahkahaları. 

 

Metalik parçalar, parlak detaylar, ışıltılı yüzeyler; gece hayatının vazgeçilmezleriydiler. Birden günlük hayatın tam içine daldılar ve stilimizde bir devrim yarattılar. Metalik etki en güzel ifadesini kuralsızlıkta buluyor.  Zıt dokularla denemekten çekinmeyin.  Kafalarda soru işaretleri oluşturabilirsiniz, belki biraz da rahatsızlık hissi ama görünümünüz kesinlikle modern sanattan izler taşıyacak. 

 

 

Renklerle iyi anlaşamayanların tercihi siyah ve beyazın flörtü. Bu güçlü ikilinin de zaten üçüncü bir renge ihtiyacı yok.  Siyah bir siluet oluşturun ve altına beyaz bir ayakkabı giyin. Biraz sürreal ama çok da eğlenceli. Ya da tamamen bembeyaz olup siyah büyük bir aksesuar deneyin. Kendinize güveni ortaya koyun. 

 

 

Chiara Ferragni’nin stili tasarımlarına yansıyor. Renkli ve enerjik tavrı tam ayaklara şenlik! Bizi karnaval havasına sokuyor, ilham veriyor. Canlı renkleri yine canlı renklerle kombinleyebilirsiniz ama unutmayın uyumlu olmak ve fazla abartmamak önemli.

 

 

Doğanın vahşi desenleri cazibenizi ortaya çıkarmanın en etkili yolunu sunuyor. Kadınsı ve seksi bir görünüm için leopar desenine altın ve gümüş detaylar eşlik ediyor. Kırmızıyla etki ikiye katlanıyor. Bu yoldaki daimi temsilci sadece stilettolar değil. Düz ayakkabınıza eşlik edecek beyaz bir gömlekle haklı olduğumuzu görebilirsiniz. 

 

 

Desenlerin dansı belki de en çok bahar havasına yakışıyor. Baharla yenilenmiş ve canlı hissediyoruz. Bunu stilinize yansıtabilirsiniz. Pastel tonlarla sakin, canlı renklerle enerjik bir görünüm ortaya koyun. Biraz iddialı olmak isteyenler desenleri bir arada kullanabilir. Puantiyelere ve çizgilere fırsat verin. 

 

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Vücut Ölçünüze Göre Doğru Ayakkabı Seçme Rehberi
  • Mevsimin Kare Ası
  • Rahatlığın diğer adı: Terlikler
  • Sandaletler Mercek Altında
  • Spor Ayakkabılar Zirveye Oynuyor