Cildimi Seviyorum

Ferahlık, Tazelik, Canlılık

10/03/2015

 

Biz kadınların bakım ritüelleri kendimizce özeldir, önemlidir; bizim için bir yenilenme ve arınma seansıdır, rahatlama ve iyi hissetme yoludur. Aksatmayız, kar, kış demeyiz, yorgunluk dinlemeyiz. Daima bakımımız için hazır ve nazırız. İlk randevu mu? Önemli bir toplantı mı? Keyifsiz bir gün mü? Tüm bunlar için de bir çıkış yolumuz, bir tesellimiz var. Yine güzellik ve bakım ritüellerimiz. Kendimizi sıcak bir duşla aromatik kokuların keyfine bırakabiliriz. Duştan sonra vücudumuzu nemlendirerek keyfimize keyif katarız. Güzel kokularla hayatımızı renklendiririz.

İşte böyle bir kozmetik markası düşünün; dünyanın dört bir yanından egzotik yağları, bitki esanslarını özenle topluyor, ustaca harmanlıyor ve kullanan için mükemmel bir bakım ritüeli sunuyor. Oluşturduğu her ürünle kendine has güçlü bir aroma ve eşsiz bir doğal hava yaratıyor. Molton Brown, İngiltere’de küçük bir mağazayla başlayıp özel bir dünya markasına dönüşerek bir kozmetik markasının da ötesinde anlamlar taşıyor. 

 

Okyanus derinliğinden gelen yosun özleri, sedir ağacının nemlendirici etkisi, menekşenin teninizde bıraktığı baş döndüren koku, Kakule ve buchu özleriyle ferah ve serinletici bir deneyim. Hepsi mavi ve morun tonlarıyla cildinizde buluşuyor, sizi mistik bir yolculuğa davet ediyor. 

 

 

Okaliptusun canlandırıcı etkisi, sedir ağacı ve bergamotun sıcacık harmanıyla gün boyu süren bir rahalık, limon ve portakalın neşeli melodisi veya deniz yosunu ve salatalık aromasıyla cildinizde ipeksi bir yumuşaklık. Seçim sizin.

 

 

 

Gine Körfezi’nin ateşli pembe biberleriyle tropik bir yolculuğa ne dersiniz? Biraz da sıcak zencefil ve zengin içeriklerle antioksidan bakımı ve çevresel etkilere karşı en iyi şekilde korunma. Boyalı saçlarınız içinse endişelenmeyin; saçlarınızın solmasını engelleyici özlerle renklere uzun süreli bakım ve artic böğürtleni ile kurumayan, nemli saçlar.

 

 

Güzel kokmanın büyüsüne karşı duramıyoruz. İster baharatlı, ister ferahlatıcı, ister çiçeksi. Teninize uygun notalarla kendi kokunuzun eşsiz bütünleşmesinin sonucu daima tatmin edici. 

 

 

Molton Brown ürünleri için tıklayın: www.mbturkey.com

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Güzellik Sözlüğü
  • Hayat Kurtaran Eski Güzellik Sırları
  • Güneşsiz Bronzluk
  • Yaz Ayları İçin Cilt Bakımı
  • Cildinizi Güneşe Karşı Koruyun
  • Doğadan Gelen Güzellik: Kil
  • BB:Blemish Balm
  • Cildiniz Nemsiz Kalmasın