10 Güzel Şey

Kırmızı Kıpkırmızı

09/02/2015

 

Aşkın ve tutkunun rengi kırmızıya kayıtsız kalabilir miyiz?  

Bazılarımız gerçek bir kırmızı tutkunu ve ondan vazgeçemiyor. Temkinli yaklaşanlar da yok değil ama onlar bile ucundan köşesinden onun cazibesine kapılıyor.

En iyi 10'da enerjisiyle, baskınlığı ve talepkârlığıyla birbirinden güzel kırmızılar var.

Keyfinize bakın.

 


Lucky Beads Cherry kolye, Shop The Design

Bu kırmızı kolye sade bir kıyafete nasıl hareket katacağınıza dair bir ders veriyor, uyumun ve takım çalışmasının zaferini anlatıyor bize. 

 

Max Factor ruj, Boyner Online

Teninize uygun bir kırmızı rujun gücü ve etkisi inanılmaz. Enerjinizin düşük olduğu zamanlar için çantanızda mutlaka kırmızı bir ruj olsun.  

 


Victoria's Secret babydoll, Mosmoda.com

Bizim dışımız da içimiz de sıcacık diyenlerden misiniz? O halde kırmızı bir babydoll mükemmel seçim olacak. 

 


My Mojo stiletto, Lidyana

Ayakkabı aşkını bir üst seviyeye çıkaran kırmızı stiletto bu sefer biraz parti ve dans havasında. Parlak, ışıltılı ve eğlenceli. 

 


Tulum, ADL 

Elbiseye alternatif aradığınız durumların güçlü temsilcileri tulumlar. Bu gücü diğer parçaları sade tutarak koruyun ve cazibenizi ortaya koyun. 

 


Murat Kaynun çanta, Cassette

Zarif, estetik, şık. Bu çanta ofis stilinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Yaklaşan bahar ile birlikte açık renk trenkotlarınızla kombinleyin.

 


Bereze, Kırmızı Ayakkabılı kadınlar (Tek perdelik oyun), Biletix

Biz kadınlar; anlatmasak delirecektik! Hikayemiz şöyle başlıyor: "Biz zamanlar ayakkabıları olmayan öksüz bir çocuk varmış. Fakat çocuk, bulduğu bütün kumaş parçalarını biriktirmiş ve bir süre sonra kendisine bir çift kırmızı ayakkabı dikmiş. Görünüşleri kabaymış, ama onları seviyormuş. Bir gün paçavralar içinde ve kırmızı ayakkabılarıyla yoldan aşağı yorgun argın yürürken yanında aniden yaldızlı bir at arabası durmuş..."

 


Kırmızı ve Siyah Stendhal, D&R

İlk baskısı 1830'da yayınlanan Kırmızı ve Siyah kurgusu ve sürükleyici anlatımıyla kırmızının harika bir tonu. Julien Sorel'in hikayesini mutlaka okuyun.

 


Sunny Led TV, Teknosa

Bu aralar evinizde cesur bir değişime ihtiyaç duyuyorsanız bu neden kırmızı bir Led TV olmasın? 

 


Kırmızı Gül, Cicek.com

Kırmızı gülü sadece sevgilinizden beklemeyin. Arada kendinizi şımartın. Çiçeklerin pozitif enerjisine ihtiyacımız var, bunu kendinizden esirgemeyin. 

 

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • Yaza Dair 10 Güzel Şey
  • Tatilde Okunacak 10 Güzel Kitap
  • İçinizi Isıtacak 10 Güzel Şey