Koku

Havada Aşk Kokusu Var

09/02/2015

Koku hayatın anlarını yeniden hayata geçirir" diyor ünlü modacı Karl Lagerfeld. Parfümler kadının görünmeyen ama baştan çıkaran en önemli aksesuarlarından.

Sadece tek bir notası bile erkekleri büyülemek için yeterli. İyi bir kokunun onu kullanan kişinin karakterini yansıtması ise en belirgin özelliği. Bu yüzden bu kadar geniş bir koku yelpazesi içinde herkesin kendine uygun parfümü bulması biraz zaman alan bir deneyim.

 

En sevdiğiniz çiçek gibi kokmaya var mısınız? Çiçeksi parfümler,içeriklerindeki çiçek özleriyle gün boyu taze kalmanızı sağlarlar. Kendinize en uygun kokuyu bulmak için işe en sevdiğiniz çiçeği düşünmekle başlayabilirsiniz.

 

 

Çiçek özlerini barındıran parfümler yumuşak ama kalıcı özellikleriyle çiçek bahçesi gibi kokmanızı sağlarken,feminen bir duruş sergilemenize de yardımcı olur. 

 

 

Meyveli kokular, yaz günlerinin en tercih edilen kokularından ... Sıcak, samimi ve iştah açıcı. Her ne kadar yaz aylarına daha çok uyum sağlasalar da,soğuk günlerde de bu hafif parfümler ile yenilenebilirsiniz. Meyveli parfümlerden ufak bir sepet yaptık, almaz mıydınız?

 

Diğer -- konularımıza göz atın
  • En Ünlü Kokular
  • Parfümler Hakkında Bilmedikleriniz